Media Nivo Slider (7.x-2.1) - en to am translation catalogue (7 entries)

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Submit
am: አስገባ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Edit
am: አርትእ

en: Name
am: ስም

en: Navigation
am: መጓጓዛ
