Media Nivo Slider (7.x-2.1) - en to ar translation catalogue (13 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Submit
ar: إضافة

en: Operations
ar: عمليات

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Edit
ar: تحرير

en: This action cannot be undone.
ar: لا يمكن التراجع عن هذة العملية.

en: Name
ar: الاسم

en: Media
ar: ميديا

en: Navigation
ar: الإبحار

en: Appearance
ar: المظهر

en: Random
ar: عشوائي

en: Transition
ar: الترجمة

en: No content available.
ar: لا يوجد محتوى.
