Media Nivo Slider (7.x-2.1) - en to cs translation catalogue (12 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: Submit
cs: Odeslat

en: Operations
cs: Operace

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Edit
cs: Upravit

en: This action cannot be undone.
cs: Tuto akci nelze vrátit.

en: Name
cs: Jméno

en: Media
cs: Média

en: Navigation
cs: Navigace

en: Appearance
cs: Vzhled

en: Random
cs: Náhodný

en: No content available.
cs: Žádný obsah není k dispozici.
