Media Nivo Slider (7.x-2.1) - en to id translation catalogue (13 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: Submit
id: Kirim

en: Operations
id: Operasi-operasi

en: Cancel
id: Batal

en: Edit
id: Sunting

en: This action cannot be undone.
id: Tindakan ini tidak bisa dikembalikan.

en: Name
id: Nama

en: Navigation
id: Navigasi

en: Appearance
id: Penampilan

en: Random
id: Acak

en: Transition
id: Transisi

en: Fade
id: Redup

en: No content available.
id: Tidak ada konten yang tersedia.
