Media Nivo Slider (7.x-2.1) - en to mg translation catalogue (7 entries)

en: Delete
mg: Fafaina

en: Submit
mg: Manaiky

en: Operations
mg: Hatao

en: Cancel
mg: Aoka ihany

en: Navigation
mg: Fitondrana

en: Appearance
mg: Endrika

en: No content available.
mg: Tsy mbola misy zavatra azo aseho.
