Media Nivo Slider (7.x-2.1) - en to mn translation catalogue (9 entries)

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Edit
mn: Засварлах

en: This action cannot be undone.
mn: Энэ үйлдэлийг буцаах боломжгүй

en: Name
mn: Нэр

en: Media
mn: Дуу дүрслэл

en: Navigation
mn: Сайтын дотоод холбоосууд

en: Appearance
mn: Харагдац
