Media Nivo Slider (7.x-2.1) - en to sl translation catalogue (10 entries)

en: Delete
sl: Izbriši

en: Submit
sl: Pošlji

en: Operations
sl: Operacije

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Edit
sl: Uredi

en: This action cannot be undone.
sl: Tega dejanja ni mogoče razveljaviti.

en: Name
sl: Ime

en: Navigation
sl: Navigacija

en: Appearance
sl: Izgled

en: No content available.
sl: Na voljo ni nobene vsebine.
