Media Nivo Slider (7.x-2.1) - en to th translation catalogue (9 entries)

en: Delete
th: ลบ

en: Submit
th: ส่งข้อมูล

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Edit
th: แก้ไข

en: This action cannot be undone.
th: คำสั่งนี้เมื่อทำแล้วไม่สามารถย้อนได้

en: Media
th: สื่อ

en: Navigation
th: นำทาง

en: Appearance
th: การแสดงผล

en: Random
th: สุ่ม
