Media Nivo Slider (7.x-2.1) - en to tr translation catalogue (14 entries)

en: Delete
tr: Sil

en: Submit
tr: Gönder

en: Operations
tr: İşlemler

en: Cancel
tr: İptal

en: Edit
tr: Düzenle

en: This action cannot be undone.
tr: Bu işlem geri alınamaz.

en: Name
tr: İsim

en: Media
tr: Medya

en: Navigation
tr: Gezinti

en: Appearance
tr: Görünüm

en: Random
tr: Rastgele

en: Transition
tr: Geçiş

en: Fade
tr: Açılma/kararma

en: No content available.
tr: Hiçbir içerik mevcut değil.
