Media Nivo Slider (7.x-2.1) - en to uk translation catalogue (17 entries)

en: Delete
uk: Видалити

en: Submit
uk: Надіслати

en: Operations
uk: Операції

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Edit
uk: Редагувати

en: This action cannot be undone.
uk: Цю дію буде неможливо відмінити.

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Media
uk: Медіа

en: Navigation
uk: Навіґація

en: Appearance
uk: Вигляд

en: Random
uk: Випадково

en: Transition
uk: Перехід

en: Fade
uk: Згасання

en: No content available.
uk: Матеріали відсутні.

en: Image Style
uk: Стиль зображення

en: Fold
uk: Скласти

en: Administer Nivo Slider
uk: Адміністрування Nivo Slider
