Media Nivo Slider (7.x-2.0) - en to az translation catalogue (12 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Submit
az: Təqdim

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Edit
az: Dəyiş

en: This action cannot be undone.
az: Bu əməliyyat geri qaytarıla bilməz.

en: Name
az: Ad

en: Navigation
az: Naviqasiya

en: Appearance
az: Görünüş

en: Random
az: Təsadüfi

en: Transition
az: Keçid

en: No content available.
az: Əlçatan məzmun yoxdur.
