Media Nivo Slider (7.x-2.0) - en to fa translation catalogue (14 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: Submit
fa: ثبت

en: Operations
fa: عمل ها

en: Cancel
fa: لغو

en: Edit
fa: تدوین

en: This action cannot be undone.
fa: این عمل برگشت‌پذیر نیست.

en: Name
fa: نام

en: Media
fa: رسانه

en: Navigation
fa: پیمایش

en: Appearance
fa: ظاهر

en: Random
fa: تصادفی

en: Transition
fa: انتقال

en: Fade
fa: محو شدن

en: No content available.
fa: هیچ محتوایی در دسترس نیست.
