Media Nivo Slider (7.x-2.0-beta2) - en to sv translation catalogue (13 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Submit
sv: Skicka

en: Operations
sv: Funktioner

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Edit
sv: Redigera

en: This action cannot be undone.
sv: Denna åtgärd kan inte ångras.

en: Name
sv: Namn

en: Navigation
sv: Navigering

en: Appearance
sv: Utseende

en: Random
sv: Slumpvis

en: Transition
sv: Övergång

en: Fade
sv: Tona

en: No content available.
sv: Inget innehåll tillgängligt.
