Media Responsive Theme (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (12 entries)

en: Home
fi: Etusivu

en: Comments
fi: Kommentit

en: Add new comment
fi: Lisää uusi kommentti

en: You are here
fi: Olet täällä

en: Copyright
fi: Tekijänoikeus

en: Primary tabs
fi: Ensisijaiset välilehdet

en: Secondary tabs
fi: Toissijaiset välilehdet

en: Main menu
fi: Päävalikko

en: Secondary menu
fi: Toissijainen valikko

en: Enter your Twitter username.
fi: Syötä Twitter-käyttäjänimesi.

en: Facebook Username
fi: Facebook käyttäjänimi

en: Enter your Facebook username.
fi: Syötä Facebook-käyttäjänimesi.
