Media (7.x-1.0-alpha2) - en to cs translation catalogue (48 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: delete
cs: smazat

en: Delete
cs: Smazat

en: Submit
cs: Uložit

en: Operations
cs: Operace

en: Type
cs: Typ

en: Author
cs: Autor

en: List
cs: Seznam

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Description
cs: Popis

en: all
cs: vše

en: Edit
cs: Upravit

en: Size
cs: Velikost

en: This action cannot be undone.
cs: Tuto akci nelze vrátit.

en: none
cs: žádné

en: Settings
cs: Nastavení

en: Name
cs: Jméno

en: edit
cs: upravit

en: settings
cs: nastavení

en: Preview
cs: Náhled

en: Save
cs: Uložit

en: Update
cs: Aktualizovat

en: Small
cs: Malý

en: Large
cs: Velký

en: View
cs: Zobrazit

en: Format
cs: Formát

en: Updated
cs: Aktualizováno

en: Upload
cs: Nahrát

en: Update options
cs: Nastavení aktualizace

en: All
cs: Vše

en: Media
cs: Média

en: Other
cs: Jiné

en: Original
cs: Původní

en: Change
cs: Změnit

en: No items selected.
cs: Žádné položky nevybrány.

en: Add file
cs: Přidat soubor

en: options
cs: možnosti

en: image
cs: obrázek

en: Select
cs: Vybrat

en: Any
cs: Libovolný

en: About
cs: Popis

en: %name: illegal value.
cs: %name: neplatná volba.

en: Uses
cs: Použití

en: manage fields
cs: správa polí

en: Private files
cs: Privátní soubory

en: manage display
cs: správa zobrazení

en: Are you sure you want to delete this item? | Are you sure you want to delete these items?
cs[0]: Opravdu chcete smazat tuto položku?
cs[1]: Opravdu chcete smazat tyto položky?

en: Public files
cs: Veřejné soubory
