Media (7.x-1.0-alpha2) - en to fi translation catalogue (45 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: delete
fi: poista

en: Delete
fi: Poista

en: Submit
fi: Lähetä

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Type
fi: Tyyppi

en: Author
fi: Tekijä

en: List
fi: Lista

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Description
fi: Kuvaus

en: all
fi: kaikki

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Size
fi: Koko

en: This action cannot be undone.
fi: Tätä toimintoa ei voi perua.

en: none
fi: ei yhtään

en: Settings
fi: Asetukset

en: Name
fi: Nimi

en: edit
fi: muokkaa

en: settings
fi: asetukset

en: Preview
fi: Esikatselu

en: Save
fi: Tallenna

en: Update
fi: Päivitä

en: Small
fi: Pieni

en: Large
fi: Suuri

en: View
fi: Näytä

en: Format
fi: Muoto

en: Updated
fi: Päivitetty

en: Upload
fi: Siirrä

en: Update options
fi: Päivitysvaihtoehdot

en: All
fi: Kaikki

en: Other
fi: Muu

en: Change
fi: Muuta

en: No items selected.
fi: Yhtään kohdetta ei ole valittuna.

en: Add file
fi: Lisää tiedosto

en: image
fi: kuva

en: Select
fi: Valitse

en: Thumbnails
fi: Pienoiskuvat

en: Any
fi: Mikä tahansa

en: About
fi: Tietoja

en: %name: illegal value.
fi: %: kielletty arvo.

en: Uses
fi: Käyttää

en: manage fields
fi: hallinnoi kenttiä

en: Private files
fi: Yksityiset tiedostot

en: manage display
fi: ylläpidä näkymää

en: Public files
fi: Julkiset tiedostot
