Media (7.x-1.0-alpha2) - en to gl translation catalogue (33 entries)

en: Title
gl: Título

en: delete
gl: eliminar

en: Delete
gl: Eliminar

en: Submit
gl: Enviar

en: Operations
gl: Operacións

en: Type
gl: Tipo

en: Author
gl: Autor/a

en: List
gl: Lista

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Description
gl: Descrición

en: Edit
gl: Editar

en: Size
gl: Tamaño

en: This action cannot be undone.
gl: Esta acción non se pode desfacer.

en: none
gl: ningún

en: Settings
gl: Opcións

en: Name
gl: Nome

en: edit
gl: editar

en: settings
gl: opcións

en: Preview
gl: Vista previa

en: Save
gl: Gardar

en: Update
gl: Actualizar

en: Small
gl: Pequeno

en: Large
gl: Grande

en: View
gl: Ver

en: Format
gl: Formato

en: Updated
gl: Actualizado

en: Upload
gl: Subir

en: Update options
gl: Actualizar opcións

en: All
gl: Todo

en: Other
gl: Outro

en: No items selected.
gl: Ningún elemento seleccionado.

en: image
gl: imaxe

en: Any
gl: Calquera
