Media (7.x-1.0-alpha2) - en to my translation catalogue (27 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: delete
my: ဖျက်ရန်

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Submit
my: တင်သွင်းသည်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Author
my: စာရေးသူ

en: List
my: စာရင်း

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: all
my: အားလုံး

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Size
my: အရွယ်အစား

en: none
my: ဘာတခုမှမရှိ

en: Name
my: အမည်

en: edit
my: ပြင်ရန်

en: Preview
my: အစမ်းကြည့်ရန်

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: Update
my: ပြုပြင်မွမ်းမံ

en: Small
my: အသေး

en: Large
my: အကြီး

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: Media
my: မီဒီယာ

en: Other
my: အခြား

en: image
my: ပုံရိပ်

en: About
my: အကြောင်း

en: Public files
my: အများမြင်နိုင်သည့် ဖိုင်များ
