Media (7.x-1.0-alpha3) - en to ne translation catalogue (21 entries)

en: Title
ne: शिर्षक

en: delete
ne: हटाउनुस

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: क्रियाहरू

en: Type
ne: प्रकार

en: Author
ne: लेखक

en: List
ne: सूचि

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुस

en: Description
ne: विवरण

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुस

en: This action cannot be undone.
ne: यो कार्यलाई उल्टाउन मिल्दैन।

en: none
ne: कुनैपनि हैन

en: Settings
ne: निर्धारणहरू

en: Name
ne: नाम

en: edit
ne: सम्पादन गर्नुस

en: Import
ne: आयात गर्नुस

en: Preview
ne: पूर्वदृश्य

en: Save
ne: बचत गर्नुस

en: Update
ne: अद्यावधिक गर्नुस

en: View
ne: दृश्य

en: Update options
ne: अद्यावधिक गर्ने विकल्पहरू
