Media (7.x-1.0-alpha4) - en to am translation catalogue (19 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: delete
am: ሰርዝ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Type
am: ዓይነት

en: Author
am: ደራሲ

en: List
am: ዝርዝር

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Edit
am: አርትእ

en: none
am: ምንም

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Name
am: ስም

en: edit
am: አስተካክል

en: Import
am: አስመጣ

en: Preview
am: ቅድመ እይታ

en: Save
am: አስቀምጥ

en: Update
am: አዘምን

en: View
am: ትይታ

en: Update options
am: የማዘመኛ አማራጮች
