Media (7.x-1.0-alpha4) - en to be translation catalogue (14 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Type
be: Тып

en: Author
be: Аўтар

en: List
be: Сьпіс

en: Description
be: Апісаньне

en: Size
be: Памер

en: This action cannot be undone.
be: Увага: гэтае дзеяньне ня можа быць скасаваным.

en: none
be: ніякі

en: Settings
be: Наладкі

en: settings
be: наладкі

en: Preview
be: Папярэдні прагляд

en: Updated
be: Абноўлена

en: Update options
be: Опцыі абнаўленьню

en: image
be: выява
