Media (7.x-1.0-alpha4) - en to hu translation catalogue (57 entries)

en: Slideshow
hu: Diavetítés

en: Title
hu: Cím

en: delete
hu: törlés

en: Delete
hu: Töröl

en: Submit
hu: Beküldés

en: Operations
hu: Műveletek

en: Type
hu: Típus

en: Author
hu: Szerző

en: List
hu: Lista

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Description
hu: Leírás

en: all
hu: mind

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Size
hu: Méret

en: This action cannot be undone.
hu: A művelet nem vonható vissza.

en: none
hu: nincs

en: Settings
hu: Beállítások

en: Name
hu: Név

en: edit
hu: szerkesztés

en: settings
hu: beállítások

en: Preview
hu: Előnézet

en: Save
hu: Mentés

en: Update
hu: Frissítés

en: Small
hu: Kicsi

en: Large
hu: Nagy

en: Galleries
hu: Galériák

en: View
hu: Megtekintés

en: Format
hu: Formátum

en: Updated
hu: Frissítve

en: Upload
hu: Feltöltés

en: Update options
hu: Frissítési lehetőségek

en: All
hu: Minden

en: Gallery
hu: Galéria

en: Media
hu: Média

en: Directory
hu: Könyvtár

en: Other
hu: Egyéb

en: Pattern
hu: Minta

en: Original
hu: Eredeti

en: Change
hu: Változtat

en: No items selected.
hu: Nincs kiválasztott elem.

en: Add file
hu: Fájl hozzáadása

en: options
hu: beállítások

en: image
hu: kép

en: Select
hu: Választás

en: Thumbnails
hu: Bélyegképek

en: Any
hu: Bármelyik

en: About
hu: Névjegy

en: Importing
hu: Importálás

en: %name: illegal value.
hu: %name: érvénytelen érték.

en: Uses
hu: Használja

en: Slideshow settings
hu: Diavetítés beállításai

en: manage fields
hu: mezők szerkesztése

en: Private files
hu: Rejtett fájlok

en: manage display
hu: megjelenés beállítása

en: Are you sure you want to delete this item? | Are you sure you want to delete these items?
hu[0]: Biztosan törölhető ez az elem?
hu[1]: Biztosan törölhetőek ezek az elemek?

en: Public files
hu: Nyilvános fájlok

en: Add files
hu: Fájlok hozzáadása
