Media (7.x-1.0-alpha4) - en to lv translation catalogue (87 entries)

en: Slideshow
lv: Slīdrāde

en: Title
lv: Virsraksts

en: delete
lv: dzēst

en: Delete
lv: Dzēst

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: Operations
lv: Operācijas

en: Type
lv: Veids

en: Author
lv: Autors

en: List
lv: Saraksts

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Description
lv: Apraksts

en: Edit
lv: Rediģēt

en: Size
lv: Izmērs

en: This action cannot be undone.
lv: Šo darbību nevarēs atcelt.

en: none
lv: neviens

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Name
lv: Nosaukums

en: edit
lv: rediģēt

en: Import
lv: Importēt

en: settings
lv: iestatījumi

en: Preview
lv: Priekšskatījums

en: Save
lv: Saglabāt

en: Update
lv: Atjaunot

en: Small
lv: Mazs

en: Large
lv: Liels

en: Galleries
lv: Galerijas

en: View
lv: Skats

en: Format
lv: Formāts

en: Updated
lv: Atjaunināts

en: Upload
lv: Augšuplādēt

en: Update options
lv: Atjaunināšanas uzstādījumi

en: All
lv: Visi

en: Gallery
lv: Galerija

en: Media
lv: Mediju faili

en: Directory
lv: Direktorija

en: Other
lv: Cits

en: Original
lv: Oriģināls

en: Change
lv: Mainīt

en: No items selected.
lv: Neviens elements nav izvēlēts.

en: Add file
lv: Pievienot failu

en: Match type
lv: Atbilst veidam

en: image
lv: attēls

en: Select
lv: Izvēlēties

en: Thumbnails
lv: Sīktēli

en: Any
lv: Jebkurš

en: About
lv: Par

en: From URL
lv: Avota URL

en: %name: illegal value.
lv: %name: neatļauta vērtība.

en: Failed to upload the file.
lv: Failu neizdevās augšupielādēt.

en: Allowed extensions
lv: Atļautie faila paplašinājumi

en: Uses
lv: Lieto

en: manage fields
lv: pārvaldīt laukus

en: Library
lv: Bibliotēka

en: Private files
lv: Privāti faili

en: manage display
lv: pārvaldīt attēlojumu

en: Are you sure you want to delete this item? | Are you sure you want to delete these items?
lv[0]: Vai esat pārliecināts, ka vēlaties dzēst šo ierakstu?
lv[1]: Vai esat pārliecināts, ka vēlaties dzēst šos ierakstus?

en: Public files
lv: Publiskie faili

en: Invalid URL.
lv: Nederīgs URL.

en: Stream open: %url
lv: Atvērt plūsmu: %url

en: Stream opened: %parameters
lv: Plūsma atvērta: %parameters

en: No media available.
lv: Nav neviens medijs pieejami.

en: The file @title is in use and cannot be deleted.
lv: Fails @title tiek izmantots un nevar tikt dzēsts.

en: The file @title was not deleted due to an error.
lv: Failu @title nevar izdzēst, jo notikusi kļūda.

en: File @title was deleted
lv: Fails @title ir izdzēsts

en: @media media type
lv: @media medija veids

en: Other match type value
lv: Cita veida atbilstības vērtība

en: Allowed streams
lv: Atļautās plūsmas

en: Allowed mimetypes
lv: Atļautie mime tipi

en: You may optionally enter one or more allowed file extensions for this Media type, if appropriate, separating each with a space (and no dots).
lv: Opcionāli varat ievadīt vienu vai vairākus atļautos failu paplašinājumus šim Mediju veidam, ja nepieciešams. Atdaliet vienu no otra ar atstarpi (nevis punktu).

en: The @label media type has been saved.
lv: @label mediju veids ir saglabāts.

en: media_ahah_formatter_load can add anything here (if necessary).
lv: ar media_ahah_formatter_load šeit var pievienot jebko (ja nepieciešams).

en: Add files
lv: Pievienot failus

en: Please wait while your file is attached...
lv: Lūdzu uzgaidiet, kamēr fails tiek pievienots...

en: Add the selected file.
lv: Pievienot izvēlēto failu

en: Add metadata
lv: Pievienot metadatus

en: Multimedia asset
lv: Multimediju līdzeklis

en: This field stores a reference to a multimedia asset.
lv: Šis lauks glabā atsauci uz multimediju līdzekli.

en: File (media)
lv: Fails (medijs)

en: Allowed URI schemes
lv: Atļautās URI struktūras

en: Alternate text a user will see if the image is not available
lv: Teksts, ko redzēs lietotājs, ja attēls nav pieejams.

en: Upload a new file
lv: Augšupielādēt jaunu failu

en: The file @name was uploaded
lv: Fails @name tika augšupielādēts

en: An error occurred and no file was uploaded.
lv: Radās kļūda un faili netika augšupielādēti.

en: Thumbnail for !filename.
lv: !filename sīktēls.

en: Import these files?
lv: Importēt šīs datnes?

en: The provided directory does not exist.
lv: Norādītais direktorijs neeksistē.

en: No files were found in %directory matching %pattern
lv: %directory netika atrasti faili, kas atbilst %pattern
