Media (7.x-1.0-alpha4) - en to pl translation catalogue (50 entries)

en: Slideshow
pl: Pokaz slajdów

en: Title
pl: Tytuł

en: delete
pl: usuń

en: Delete
pl: Usuń

en: Submit
pl: Dodaj

en: Operations
pl: Czynności

en: Type
pl: Typ

en: Author
pl: Autor

en: List
pl: Lista

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Description
pl: Opis

en: all
pl: wszystkie

en: Edit
pl: Edytuj

en: Size
pl: Wielkość

en: This action cannot be undone.
pl: Operacja jest nieodwracalna.

en: none
pl: brak

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Name
pl: Nazwa

en: edit
pl: edytuj

en: Import
pl: Importuj

en: settings
pl: ustawienia

en: Preview
pl: Podgląd

en: Save
pl: Zachowaj

en: Update
pl: Aktualizuj

en: Small
pl: Małe

en: Large
pl: Duże

en: View
pl: Pokaż

en: Updated
pl: Uaktualniono

en: Upload
pl: Wysyłanie plików

en: Update options
pl: Opcje aktualizacji

en: All
pl: Wszystko

en: Directory
pl: Katalog

en: Other
pl: Inne

en: Pattern
pl: Wzorzec

en: Original
pl: Oryginał

en: Change
pl: Zmień

en: No items selected.
pl: Nie wybrano żadnych elementów.

en: options
pl: opcje

en: image
pl: obrazek

en: Select
pl: Wybierz

en: Thumbnails
pl: Miniaturki

en: Any
pl: Jakikolwiek

en: About
pl: O stronie

en: %name: illegal value.
pl: %name: wartość niedozwolona.

en: Uses
pl: Używa

en: manage fields
pl: zarządzaj polami

en: Private files
pl: Pliki prywatne

en: manage display
pl: zarządzaj wyświetlaniem

en: Are you sure you want to delete this item? | Are you sure you want to delete these items?
pl[0]: Czy na pewno chcesz usunąć ten element?
pl[1]: Czy na pewno chcesz usunąć te elementy?

en: Public files
pl: Pliki publiczne
