Media (7.x-1.0-alpha4) - en to sk translation catalogue (53 entries)

en: Slideshow
sk: Premietanie

en: Title
sk: Nadpis

en: delete
sk: odstrániť

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Submit
sk: Odoslať

en: Operations
sk: Operácie

en: Type
sk: Typ

en: Author
sk: Autor

en: List
sk: Zoznam

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Description
sk: Popis

en: all
sk: všetko

en: Edit
sk: Upraviť

en: Size
sk: Veľkosť

en: This action cannot be undone.
sk: Túto akciu nemožno vrátiť späť.

en: none
sk: žiadne

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Name
sk: Názov

en: edit
sk: upraviť

en: Import
sk: Importovať

en: settings
sk: nastavenia

en: Preview
sk: Náhľad

en: Save
sk: Uložiť

en: Update
sk: Aktualizovať

en: Small
sk: Malé

en: Large
sk: Veľké

en: View
sk: Zobraziť

en: Format
sk: Formát

en: Updated
sk: Aktualizované

en: Upload
sk: Nahrať

en: Update options
sk: Nastavenie aktualizácie

en: All
sk: Všetky

en: Gallery
sk: Galéria

en: Media
sk: Médiá

en: Directory
sk: Adresár

en: Other
sk: Ostatné

en: Pattern
sk: Vzor

en: Original
sk: Originál

en: Change
sk: Zmeniť

en: No items selected.
sk: Žiadne položky neboli vybraté.

en: Add file
sk: Pridať súbor

en: image
sk: obrázok

en: Select
sk: Zvoľte

en: Thumbnails
sk: Náhľady

en: Any
sk: Akékoľvek

en: About
sk: Informácie o

en: %name: illegal value.
sk: %name: nesprávna hodnota.

en: Uses
sk: Používa

en: manage fields
sk: spravovať polia

en: Private files
sk: Privátne súbory

en: manage display
sk: spravovať zobrazenie

en: Are you sure you want to delete this item? | Are you sure you want to delete these items?
sk[0]: Naozaj chcete odstrániť túto položku?
sk[1]: Naozaj chcete odstrániť tieto položky?
sk[2]: Naozaj chcete odstrániť tieto položky?

en: Public files
sk: Verejné súbory
