Media (7.x-1.0-beta1) - en to eo translation catalogue (30 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: delete
eo: forigu

en: Delete
eo: Forigu

en: Submit
eo: Mi aliĝas

en: Operations
eo: Operacioj

en: Type
eo: Tipo

en: Author
eo: Aŭtoro

en: List
eo: Listigi

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Description
eo: Priskribo

en: Edit
eo: Redaktu

en: Size
eo: Grandeco

en: This action cannot be undone.
eo: Tiu ago ne eblas malfari .

en: none
eo: neniu

en: Settings
eo: Agordoj

en: Name
eo: Nomo

en: edit
eo: redakti

en: Import
eo: Importu

en: Preview
eo: Antaŭrigardo

en: Save
eo: Konservu

en: Small
eo: Malgranda

en: Large
eo: Granda

en: View
eo: Vidu

en: Upload
eo: Alŝutu

en: All
eo: Ĉiuj

en: Other
eo: Alia

en: No items selected.
eo: Neniu ero elektita.

en: image
eo: bildo

en: manage fields
eo: agordu kampojn

en: <em>Edit @type</em> @title
eo: <em>Edytuj @type</em> @title
