Media (7.x-1.0-beta1) - en to fa translation catalogue (38 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: delete
fa: حذف

en: Delete
fa: حذف

en: Submit
fa: ارسال

en: Operations
fa: عملیات

en: Type
fa: نوع

en: Author
fa: نویسنده

en: List
fa: لیست

en: Cancel
fa: انصراف

en: Description
fa: توصیف

en: Edit
fa: ویرایش

en: Size
fa: اندازه

en: This action cannot be undone.
fa: این عمل قابل بازگشت نیست.

en: Link
fa: پیوند

en: none
fa: هیچ

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Name
fa: نام

en: edit
fa: ویرایش

en: Import
fa: ورود اطلاعات

en: settings
fa: پیکربندی

en: Preview
fa: پیش نمایش

en: Save
fa: ذخیره

en: Small
fa: کوچک

en: Large
fa: بزرگ

en: View
fa: مشاهده

en: Updated
fa: به‌روزرسانی‌شد

en: Upload
fa: بارگذاری

en: All
fa: همه

en: Media
fa: رسانه

en: Other
fa: دیگر

en: No items selected.
fa: هیچ یک از اقلام انتخاب نشده‌است.

en: image
fa: تصویر

en: Select
fa: انتخاب

en: Uses
fa: کاربردها

en: manage fields
fa: مدیریت فیلدها

en: Private files
fa: فایل های خصوصی

en: manage display
fa: مدیریت نمایش

en: Public files
fa: فایل‌های عمومی
