Media (7.x-1.0-beta1) - en to lt translation catalogue (42 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: delete
lt: šalinti

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Submit
lt: Siųsti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Type
lt: Tipas

en: Author
lt: Autorius

en: List
lt: Sąrašas

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Description
lt: Aprašymas

en: all
lt: visi

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Size
lt: Dydis

en: This action cannot be undone.
lt: Šio veiksmo neįmanoma grąžinti.

en: Link
lt: Nuoroda

en: none
lt: joks

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: edit
lt: redaguoti

en: Import
lt: Importuoti

en: Preview
lt: Peržiūrėti

en: Save
lt: Saugoti

en: Small
lt: Mažas

en: Large
lt: Didelis

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Updated
lt: Atnaujinta

en: Upload
lt: Įkelti

en: All
lt: Visi

en: Directory
lt: Katalogas

en: Other
lt: Kiti

en: Original
lt: Orginalas

en: No items selected.
lt: Įrašai nepasirinkti.

en: options
lt: Pasirinkimai

en: image
lt: paveikslėlis

en: Select
lt: Pasirinkti

en: Thumbnails
lt: Miniatiūros

en: Any
lt: Bet kuris

en: About
lt: Apie

en: %name: illegal value.
lt: %name: neleistina reikšmė.

en: manage fields
lt: valdyti laukelius

en: Private files
lt: Privatūs failai

en: manage display
lt: valdyti vaizdavimą
