Media (7.x-1.0-beta1) - en to tr translation catalogue (41 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: delete
tr: sil

en: Delete
tr: Sil

en: Submit
tr: Gönder

en: Operations
tr: İşlemler

en: Type
tr: Tür

en: Author
tr: Yazar

en: List
tr: Listele

en: Cancel
tr: İptal

en: Description
tr: Açıklama

en: all
tr: hepsi

en: Edit
tr: Düzenle

en: Size
tr: Boyut

en: This action cannot be undone.
tr: Bu işlem geri alınamaz.

en: none
tr: hiçbiri

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Name
tr: İsim

en: edit
tr: düzenle

en: Import
tr: İçeri aktar

en: settings
tr: ayarlar

en: Preview
tr: Önizleme

en: Save
tr: Kaydet

en: Small
tr: Küçük

en: Large
tr: Büyük

en: View
tr: Görüntüle

en: Updated
tr: Güncellendi

en: Upload
tr: Yükleme

en: All
tr: Tümü

en: Media
tr: Medya

en: Other
tr: Diğer

en: No items selected.
tr: Seçili öğe yok.

en: options
tr: seçenekler

en: image
tr: imaj

en: Select
tr: Seç

en: About
tr: Hakkında

en: Uses
tr: Kullanım

en: manage fields
tr: alanları yönet

en: Private files
tr: Özel dosyalar

en: manage display
tr: görüntüyü yönet

en: <em>Edit @type</em> @title
tr: <em>@type</em> @title düzenle

en: Public files
tr: Ortak dosyalar
