Media (7.x-1.0-beta3) - en to he translation catalogue (40 entries)

en: Title
he: כותרת

en: delete
he: מחק

en: Delete
he: מחיקה

en: Submit
he: הגש

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Type
he: סוג

en: Author
he: מחבר

en: List
he: רשימה

en: Cancel
he: ביטול

en: Description
he: תיאור

en: Edit
he: עריכה

en: Size
he: גודל

en: This action cannot be undone.
he: לא ניתן לבטל פעולה זו.

en: Link
he: קישור

en: none
he: ללא

en: Settings
he: הגדרות

en: Name
he: שם

en: edit
he: עדכן

en: Import
he: ייבוא

en: settings
he: הגדרות

en: Preview
he: תצוגה מקדימה

en: Save
he: שמירה

en: Small
he: קטן

en: Large
he: גדול

en: View
he: תצוגה

en: Updated
he: עודכן

en: Upload
he: העלאה

en: All
he: הכל

en: Media
he: מדיה

en: Directory
he: סיפרייה

en: Other
he: אחר

en: No items selected.
he: לא נבחרו פריטים.

en: image
he: תמונה

en: Select
he: בחר

en: About
he: אודות

en: Web
he: אינטרנט

en: %name: illegal value.
he: %name: ערך בלתי חוקי.

en: Uses
he: שימושים

en: manage fields
he: נהל את השדות

en: manage display
he: ניהול תצוגה
