Media (7.x-1.0-beta4) - en to kk translation catalogue (29 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: delete
kk: Өшіру

en: Delete
kk: Өшіру

en: Submit
kk: Жіберу

en: Operations
kk: Операциялар

en: Type
kk: Тип

en: Author
kk: Автор

en: List
kk: Көрсету

en: Confirm
kk: Растау

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Description
kk: Сипаттама

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Size
kk: Көлем

en: This action cannot be undone.
kk: Бұл әрекет қайтарылмайды.

en: Link
kk: Сілтеме

en: none
kk: көрсетілмеген

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Name
kk: Аты

en: edit
kk: түзету

en: Import
kk: Импорт

en: Preview
kk: Алдын-ала қарау

en: Save
kk: Сақтау

en: Small
kk: Кіші

en: Large
kk: Ірі

en: View
kk: Қарау

en: Upload
kk: Жүктеу

en: All
kk: Барлық

en: Other
kk: Басқа

en: No items selected.
kk: Еш элемент таңдалған жоқ.
