Media (7.x-1.0-beta4) - en to ne translation catalogue (28 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: delete
ne: हटाउनुस

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Submit
ne: बुझाउनुहोश

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Type
ne: प्रकार

en: Author
ne: लेखक

en: List
ne: सूचि

en: Confirm
ne: पुष्टि गर्नुहोस्

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Description
ne: विवरण

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Size
ne: आकार

en: This action cannot be undone.
ne: यो कार्यलाई पूर्वस्थितिमा फर्काउन सकिँदैन

en: Link
ne: लिङ्क

en: none
ne: कुनै पनि होइन

en: Settings
ne: व्यवस्था

en: Name
ne: नाम

en: edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Import
ne: आयात गर्नुहोस्

en: Preview
ne: पूर्वावलोकन

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: View
ne: दृश्य

en: Upload
ne: अपलोड

en: All
ne: सबै

en: Media
ne: मिडिया

en: Original
ne: असली

en: Public files
ne: सार्वजनिक फाईलस्
