Media (7.x-1.0-beta4) - en to th translation catalogue (34 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: delete
th: ลบ

en: Delete
th: ลบ

en: Submit
th: ส่งข้อมูล

en: Type
th: ประเภท

en: List
th: ดูลิสต์

en: Confirm
th: ยืนยัน

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Description
th: คำอธิบาย

en: all
th: ทั้งหมด

en: Edit
th: แก้ไข

en: This action cannot be undone.
th: คำสั่งนี้เมื่อทำแล้วไม่สามารถย้อนได้

en: Link
th: ลิงค์

en: none
th: ไม่มี

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: edit
th: แก้ไข

en: Import
th: นำเข้า

en: Save
th: บันทึก

en: Small
th: เล็ก

en: Large
th: ใหญ่

en: View
th: ดู

en: Upload
th: อัพโหลด

en: All
th: ทั้งหมด

en: Media
th: สื่อ

en: Other
th: อื่นๆ

en: Pattern
th: รูปแบบของ

en: No items selected.
th: ยังไม่มีรายการที่เลือก

en: image
th: รูปภาพ

en: Select
th: เลือก

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: %name: illegal value.
th: %name: ข้อมูลไม่ถูกต้อง

en: Uses
th: ใช้

en: <em>Edit @type</em> @title
th: <em>แก้ไขt @type</em> @title

en: Public files
th: ไฟล์สาธารณะ
