Media (7.x-1.0-beta5) - en to ku translation catalogue (48 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Save configuration
ku: پاشەکەوتکردنی شێوەپێدان

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Submit
ku: بنێرە

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Type
ku: جۆر

en: Author
ku: نووسەر

en: List
ku: لیستە

en: Confirm
ku: دووبارە

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Description
ku: دەربارە

en: Disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Enabled
ku: چالاکە

en: File
ku: پەڕگە

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Size
ku: قەبارە

en: Display settings
ku: پیشاندانی ڕێکخستنەکان

en: This action cannot be undone.
ku: ئەم کارە یەکجارییە و پەشیمانبوونەوەی تێدا نییە.

en: Link
ku: بەستەر

en: Image
ku: وێنە

en: none
ku: هیچ

en: Name
ku: ناو

en: edit
ku: ده‌ستکاریکردن

en: Import
ku: هاوردن

en: Preview
ku: پێشبینی

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Small
ku: بچووک

en: Large
ku: گەورە

en: View
ku: پیشاندان

en: Updated
ku: نوێکراوەتەوە

en: Upload
ku: بارکردن

en: All
ku: هەموو

en: Media
ku: ڕەنگاڵە

en: Other
ku: هیتر

en: No items selected.
ku: هیچ بڕگه‌یه‌ک هەڵنەبژێرراوە.

en: image
ku: وێنە

en: Any
ku: هەر کام

en: About
ku: دەربارە

en: %name: illegal value.
ku: %name: نرخی نایاسایی

en: Uses
ku: بەکاردەهێنێت

en: manage fields
ku: ڕێکخستنی خانەکان

en: Private files
ku: پەڕگە کەسییەکان

en: Are you sure you want to delete this item? | Are you sure you want to delete these items?
ku[0]: ئایا دڵنیایت لە سڕینەوەی ئەم بەشە؟
ku[1]: ئایا دڵنیایت لە سڕینەوەی ئەم بەشانە؟

en: <em>Edit @type</em> @title
ku: <em>دەسکاریکردنی @type</em> @title

en: Public files
ku: پەڕگە گشتییەکان

en: Image style
ku: شێوازی وێنە

en: Weight for @title
ku: سەنگ بۆ @title
