Media (7.x-1.0-rc1) - en to mr translation catalogue (33 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Save configuration
mr: बदल संरक्षीत करा

en: Delete
mr: मिटवा

en: Submit
mr: सुपूर्द करणे

en: Operations
mr: कृती

en: Type
mr: प्रकार

en: Author
mr: लेखक

en: List
mr: यादी

en: Confirm
mr: नक्की करा

en: Cancel
mr: रद्द

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Disabled
mr: असमर्थ

en: Enabled
mr: समर्थ

en: all
mr: सर्व

en: File
mr: फाईल

en: Edit
mr: संपादन

en: Size
mr: आकार

en: This action cannot be undone.
mr: ही कृती परत घेता येणार नाही.

en: Link
mr: दुवा

en: Image
mr: छायाचित्र

en: none
mr: काहीच नाही

en: Name
mr: नाव

en: edit
mr: संपादन

en: Import
mr: आयात

en: Preview
mr: पुर्वदृश्य

en: Save
mr: संरक्षीत

en: Default
mr: मुळस्वरुप

en: Small
mr: लहान

en: Large
mr: मोठे

en: View
mr: बघा

en: Updated
mr: सुधारित

en: Upload
mr: अपलोड

en: All
mr: सर्व
