Media (7.x-1.0-rc1) - en to se translation catalogue (19 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: Delete
se: Sihko

en: Type
se: Šládja

en: Author
se: Čálli

en: Cancel
se: Hilggo

en: Description
se: Čilgehus

en: all
se: buot

en: File
se: Fiila

en: Edit
se: Rievdat

en: This action cannot be undone.
se: Dán it sáhte gáhtat

en: Image
se: Govva

en: Name
se: Namma

en: edit
se: rievdda

en: Save
se: Vurke

en: View
se: Čájet

en: Updated
se: Ođastuvvon

en: Upload
se: Bija neahttabáikái

en: All
se: Buot

en: About
se: Birra
