Media (7.x-1.0-rc2) - en to eu translation catalogue (59 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Save configuration
eu: Gorde konfigurazioa

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Submit
eu: Bidali

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Type
eu: Mota

en: Author
eu: Egilea

en: List
eu: Zerrenda

en: Confirm
eu: Baieztatu

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Description
eu: Azalpena

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Enabled
eu: Gaituta

en: all
eu: denak

en: File
eu: Fitxategi

en: Edit
eu: Editatu

en: Size
eu: Tamaina

en: Display settings
eu: Bistaratzearen ezarpenak

en: This action cannot be undone.
eu: Ekintza hau ezin da desegin.

en: Link
eu: Esteka

en: Image
eu: Irudia

en: none
eu: bat ere ez

en: Name
eu: Izena

en: edit
eu: editatu

en: Import
eu: Inportatu

en: Preview
eu: Aurrebista

en: Save
eu: Gorde

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Small
eu: Txikia

en: Large
eu: Handia

en: View
eu: Bista

en: Updated
eu: Eguneratuta

en: Upload
eu: Igo

en: All
eu: Guztiak

en: Directory
eu: Fitxategia

en: Other
eu: Bestea

en: Original
eu: Originala

en: No items selected.
eu: Ez da elementurik hautatu.

en: Your settings have been saved.
eu: Zure ezarpenak gordetu dira.

en: options
eu: aukerak

en: image
eu: irudia

en: Loading...
eu: Kargatzen...

en: Select
eu: Aukeratu

en: Any
eu: Edozein

en: About
eu: (r)i buruz

en: Importing
eu: Importatzen

en: %name: illegal value.
eu: %name: balio ilegala

en: Uses
eu: Erabilerak

en: manage fields
eu: eremuak kudeatu

en: Private files
eu: Fitxategi pribatuak

en: manage display
eu: aurkezpena kudeatu

en: <em>Edit @type</em> @title
eu: <em>Editatu @type</em> @title

en: Public files
eu: Fitxategi publikoak

en: Image style
eu: Irudiaren tankera

en: Manage files used on your site.
eu: Zure webgunean erabilitako fitxategiak kudeatu.

en: Import these files?
eu: Fitxategi hauek inportatu?

en: The provided directory does not exist.
eu: Ezarritako direktoria ez da existitzen.

en: Import media
eu: Multimedia inportatu

en: Import files into your media library.
eu: Inportatu fitxategiak zure media liburutegira.
