Media (7.x-1.0-rc2) - en to fy translation catalogue (14 entries)

en: Title
fy: Titel

en: Save configuration
fy: Ynstellings bewarje

en: Delete
fy: Wiskje

en: Submit
fy: Ferstjoere

en: Confirm
fy: Befêstigje

en: Cancel
fy: Ofbrekke

en: Edit
fy: Bewurkje

en: edit
fy: bewurkje

en: Preview
fy: Foarbyld

en: Save
fy: Bewarje

en: View
fy: Besjen

en: Upload
fy: Uploade

en: No items selected.
fy: Gjin items selektearre.

en: image
fy: ôfbylding
