Media (7.x-1.0-rc2) - en to uk translation catalogue (148 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Save configuration
uk: Зберегти конфігурацію

en: Delete
uk: Видалити

en: Submit
uk: Надіслати

en: Operations
uk: Операції

en: Type
uk: Тип

en: Author
uk: Автор

en: List
uk: Список

en: Confirm
uk: Підтвердити

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Description
uk: Опис

en: Disabled
uk: Вимкнено

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: all
uk: все

en: File
uk: Файл

en: Edit
uk: Редагувати

en: Size
uk: Розмір

en: Display settings
uk: Налаштування відображення

en: This action cannot be undone.
uk: Цю дію буде неможливо відмінити.

en: Link
uk: Посилання

en: Image
uk: Зображення

en: none
uk: немає

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: edit
uk: редагувати

en: Import
uk: Імпортувати

en: Preview
uk: Попередній перегляд

en: Save
uk: Зберегти

en: Default
uk: Базово

en: Small
uk: Мале

en: Large
uk: Велике

en: View
uk: Перегляд

en: Updated
uk: Оновлено

en: Upload
uk: Викласти

en: All
uk: Все

en: Media
uk: Медіа

en: Directory
uk: Каталог

en: Other
uk: Інше

en: Pattern
uk: Шаблон

en: Original
uk: Оригінал

en: No items selected.
uk: Жодних позицій не вибрано.

en: Add file
uk: Додати файл

en: Your settings have been saved.
uk: Налаштування були успішно збережені.

en: options
uk: варіанти вибору

en: image
uk: зображення

en: Loading...
uk: Завантаження...

en: File types
uk: Типи файлів

en: Select
uk: Вибір

en: Thumbnails
uk: Мініатюри

en: File display
uk: Відображання файлу

en: Any
uk: Байдуже

en: About
uk: Про модуль

en: Web
uk: Веб

en: Importing
uk: Імпортування

en: %name: illegal value.
uk: %name: заборонене значення.

en: Allowed extensions
uk: Припустимі розширення

en: Uses
uk: Використання

en: File preview
uk: Перегляд файлів

en: manage fields
uk: керувати полями

en: Library
uk: Бібліотека

en: Private files
uk: Приватні файли

en: manage display
uk: керувати відображенням

en: Are you sure you want to delete this item? | Are you sure you want to delete these items?
uk[0]: Ви дійсно бажаєте видалити цю позицію?
uk[1]: Ви дійсно бажаєте видалити ці позиції?
uk[2]: Ви дійсно бажаєте видалити ці позиції?

en: <em>Edit @type</em> @title
uk: <em>Редагувати @type</em> @title

en: Public files
uk: Загальнодоступні файли

en: Image style
uk: Стиль зображення

en: Stream open: %url
uk: Потік відкрито: %url

en: No media available.
uk: Мультимедійних файлів не знайдено.

en: The file @title is in use and cannot be deleted.
uk: Файл @title зараз використовується і не може бути видалений.

en: The file @title was not deleted due to an error.
uk: Файл @title не був видалений через помилку.

en: File @title was deleted
uk: Файл @title був видалений

en: Other match type value
uk: Значення іншого типу відповідності

en: Allowed streams
uk: Дозволені потоки

en: Allowed mimetypes
uk: Дозволені mime-типи

en: You may optionally enter one or more allowed file mimetypes for this Media type, if appropriate, separating each with a space. You may use a regular expression for matching, such as %image_match (which would match any mimetype beginning with %image) or %any_match, which would match any file mimetype.
uk: Можна ввести одне або декілька припустимих mime-типів для цього типу медіа, при необхідності, розділяючи їх пробілом. Ви можете використовувати регулярні вирази для порівняння, наприклад %image_match (що буде відповідати будь-якому mime-типу починаючи з %image) або %any_match, який буде відповідати будь-якому файловому mime-типу.

en: You may optionally enter one or more allowed file extensions for this Media type, if appropriate, separating each with a space (and no dots).
uk: Додатково можна ввести одне або декілька припустимих розширень файлів для даного типу медіа, при необхідності, відокремивши їх пробілами (без крапок).

en: Multimedia asset
uk: Мультимедійний ресурс

en: Allowed URI schemes
uk: Дозволені схеми URI

en: URI schemes include public:// and private:// which are the Drupal files directories, and may also refer to remote sites.
uk: Схеми URI, включаючи схеми public:// і private://, які є каталогами файлів Друпал. Можна також посилатися на зовнішні сайти (vimeo, youtube).

en: Alternate text a user will see if the image is not available
uk: Альтернативний текст, що побачить користувач, якщо зображення не доступно

en: media
uk: медіа

en: Upload a new file
uk: Відвантажити новий файл

en: The file @name was uploaded
uk: Файл @name був відвантажений

en: An error occurred and no file was uploaded.
uk: Сталася помилка і файл не був відвантажений.

en: Thumbnail for !filename.
uk: Мініатюра !filename.

en: Media Repository
uk: Сховище медіа

en: Attaching media assets to content types
uk: Приєднання медійних ресурсів до типів матеріалів

en: Using media assets in WYSIWYG
uk: Використання медійних ресурсів у WYSIWYG

en: Administer media
uk: Адміністрування медіа

en: View media
uk: Перегляд медіа

en: View all media files.
uk: Перегляд усіх медіафайлів.

en: Edit media
uk: Редагування медіа

en: Edit all media files.
uk: Редагування всіх медіа-файлів.

en: Display as a list.
uk: Показати списком.

en: Display as thumbnails.
uk: Показати мініатюрами.

en: Manage files used on your site.
uk: Управління файлами, використовуваними на вашому сайті.

en: Media browser
uk: Медіа-оглядач

en: Provides the core Media API
uk: Пропонує ядро Медіа API

en: Import these files?
uk: Імпортувати ці файли?

en: The provided directory does not exist.
uk: Запропонований каталог не існує

en: No files were found in %directory matching %pattern
uk: В %directory по збігам %pattern файлів не знайдено

en: URL or embed code
uk: URL або код вбудовування

en: Import media
uk: Втягнути медіа

en: Import files into your media library.
uk: Втягнути файли в вашу медіабібліотеку.

en: Separate extensions with a space or comma and do not include the leading dot.
uk: Розширення вводити через пробіл або кому і крапку перед розширенням не ставити.

en: None (original image)
uk: Немає (оригінальне зображення)

en: Weight for @title
uk: Вага для @title

en: Media file selector
uk: Вибирач медіа-файлів

en: Large filetype icon
uk: Велика іконка типу файла

en: The file %title is in use and cannot be deleted.
uk: Файл %title зараз використовується і не може бути видалений.

en: Start upload
uk: Розпочати відвантаження

en: Click to edit details
uk: Натисніть для редагування деталей

en: Simple file importer
uk: Простий втягувач файлів

en: @type media type settings
uk: Налаштування типу медіа @type

en: Only the following types of files are allowed to be uploaded: %types-allowed
uk: Можуть бути відвантажені лише наступні типи файлів: %types-allowed

en: %url could not be added.
uk: %url не може бути доданий.

en: Unable to handle the provided embed string or URL.
uk: Неможливо обробити наданий рядок для вбудовування або URL.

en: Provides an API for accessing media on various internet services
uk: Надає API для доступу до медіа на різних інтернет-сервісах

en: Add media from remote services
uk: Додати медіа з віддалених служб

en: Media module install is not complete. <a href="@type_rebuild_link">Finish the install</a>.
uk: Модуль Медіа не встановлений. <a href="@type_rebuild_link">Завершити встановлення</a>.

en: Media browser settings
uk: Налаштування медіа-оглядача

en: Configure the behavior and display of the media browser.
uk: Налаштуйте поведінку та вигляд медіа-оглядача.

en: Rebuild type information for media
uk: Перебудувати інформацію про типи для медіа

en: In case there are files in file_managed w/o a type, this function rebuilds them
uk: У випадку, коли є файли в file_managed без типу, ця функція перебудує їх

en: Media browser theme
uk: Тема медіа-оглядача

en: File extensions which are accepted in the media browser.  Use spaces to separate (e.g. "jpg gif pdf doc"). <br/><em>Note that this can be overriden on a per-field basis when creating multimedia asset fields and files of certain extensions cannot be embedded at this time.</em>
uk: Розширення файлів, які приймаються медіа-оглядачем. Використовуйте пробіли для розділення (наприклад, "jpg gif pdf doc"). <br/><em> Майте на увазі, що це може бути перевизначено для кожного з полів при створенні полів мультимедійних ресурсів, і тоді файли з певними розширеннями буде вставити неможливо.</em>

en: manage file display
uk: керування відображенням файла

en: No file types available.
uk: Доступні типи файлів відсутні.

en: Display precedence order
uk: Показувати за пріоритетом

en: When a file is uploaded to this website, it is assigned one of the following types, based on what kind of file it is.
uk: Коли файл відвантажується на цей сайт, йому присвоюється один з наступних типів, грунтуючись на тому, що це за файл.

en: Manage file types
uk: Керувати типами файлів

en: Manage file display
uk: Керувати відображенням файла

en: File view mode
uk: Режим перегляду файла

en: File view mode: @view_mode
uk: Режим перегляду файла: @view_mode

en: Error retrieving XML from %url: %error
uk: Помилка отримання XML з %url: %error

en: Cannot continue, nothing selected
uk: Не можу продовжити, нічого не вибрано

en: Error getting media.
uk: Помилка отримання медіа.

en: URL or Embed code
uk: URL чи Код вбудовування

en: Input a url or embed code from one of the listed providers.
uk: Введіть посилання або код для вбудовування від одного з перелічених постачальників.

en: Supported Providers
uk: Підтримувані постачальники

en: Allowed file extensions for uploaded files
uk: Дозволені розширення для відвантажених файлів

en: All files in the system have been assigned types. Media installation complete.
uk: Усім файлам у системі були призначені типи. Модуль Медіа встановлений.

en: This process is required when installing media on an existing site. Media needs to scan through existing files and identify the file type. <br/><strong>Update types for @file files?</strong>
uk: Цей процес необхідний при встановленні модуля Медіа на вже існуючий сайт. Модуль Медіа повинен просканувати наявні файли і визначити тип файлу.<br /><strong>Оновити типи для файлів @file?</strong>

en: Allowed remote media types
uk: Дозволені віддалені медіа-типи

en: Media types which are allowed for this field when using remote streams.
uk: Медіа-типи, яким дозволено використовувати віддалені потоки для цього поля.

en: The file directory @dir does not exist or is not writable. Please contact an administrator.
uk: Каталог файлу @dir не існує або недоступний для запису. Зв'яжіться з адміністратором.

en: file from !field_name
uk: файл з поля !field_name

en: There is nothing in your media library. Select the Upload tab above to add a file.
uk: У вашій бібліотеці медіа нічого немає. Оберіть вкладку Відвантажити, що знаходиться вище, і додайте файл.

en: File entity
uk: Файлова сутність
