Media (7.x-1.0-rc3) - en to ug translation catalogue (31 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Save configuration
ug: تەڭشەشنى ساقلاش

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Submit
ug: يوللاش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Type
ug: تىپى

en: List
ug: تىزىملىك

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Description
ug: بايانى

en: Disabled
ug: تاقالدى

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: File
ug: ھۆججەت

en: Size
ug: چوڭ- كىچىكلىكى

en: This action cannot be undone.
ug: .مەزكۇر مەشغۇلات قايتىلانمايدۇ

en: Link
ug: ئۇلىنىش

en: Image
ug: سۈرەت

en: Name
ug: ئىسىم

en: Import
ug: ئىمپورت

en: Preview
ug: كۆرۈپ بېقىش

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: Updated
ug: يېڭىلاندى

en: Upload
ug: يۈكلەش

en: All
ug: ھەممە

en: Media
ug: مېدىيا

en: Other
ug: باشقا

en: Your settings have been saved.
ug: تەڭشەشلىرىڭىز ساقلاندى.

en: options
ug: تاللاش

en: image
ug: رەسىم

en: About
ug: ھەققىدە

en: Uses
ug: ئىشلىتىش
