Media (7.x-1.0) - en to ka translation catalogue (35 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Save configuration
ka: კონფიგურაციის შენახვა

en: Delete
ka: წაშლა

en: Submit
ka: დადასტურება

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Type
ka: ტიპი

en: Author
ka: ავტორი

en: List
ka: სია

en: Confirm
ka: დადასტურება

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Description
ka: აღწერა

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: File
ka: ფაილი

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Size
ka: ზომა

en: Link
ka: ბმული

en: Image
ka: სურათი

en: none
ka: არცერთი

en: Name
ka: სახელი

en: edit
ka: რედაქტირება

en: Import
ka: იმპორტი

en: Small
ka: პატარა

en: Large
ka: დიდი

en: Updated
ka: განახლებულია

en: Upload
ka: ატვირთვა

en: All
ka: ყველა

en: Media
ka: მედია

en: Directory
ka: დირექტორია

en: Other
ka: სხვა

en: Your settings have been saved.
ka: თქვენი პარამეტრები შენახულია.

en: image
ka: სურათი

en: Loading...
ka: იტვირთება...

en: The file %file could not be saved. An unknown error has occurred.
ka: ფაილის %file დამახსოვრება ვერ მოხერხდა. უცნობი შეცდომა.

en: Public files
ka: საჯარო ფაილები
