Media (7.x-1.2) - en to bs translation catalogue (31 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Save configuration
bs: Sačuvaj postavke

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: Type
bs: Tip

en: Author
bs: Autor

en: List
bs: Izlistaj

en: Confirm
bs: Potvrdi

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Description
bs: Opis

en: Disabled
bs: Onemogućen

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Size
bs: Veličina

en: Display settings
bs: Postavke prikaza

en: This action cannot be undone.
bs: Ova akcija je nepovratna.

en: Image
bs: Slika

en: none
bs: ništa

en: Name
bs: Ime

en: edit
bs: izmijeni

en: Import
bs: Uvezi

en: Preview
bs: Pregled

en: Save
bs: Sačuvaj

en: View
bs: Pregled

en: Unknown
bs: Nepoznato

en: All
bs: Sve

en: Directory
bs: Direktorij

en: No items selected.
bs: Nijedna stavka nije odabrana.

en: Your settings have been saved.
bs: Vaše postavke su sačuvane.

en: The file %file could not be saved. An unknown error has occurred.
bs: Fajl %file nije bilo moguće snimiti. Desila se nepoznata greška.

en: manage fields
bs: upravljaj poljima
