Media (7.x-1.2) - en to et translation catalogue (81 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Save configuration
et: Salvesta seadistus

en: Delete
et: Kustuta

en: Submit
et: Sisesta

en: Operations
et: Toimingud

en: Type
et: Liik

en: Author
et: Autor

en: List
et: Nimekiri

en: Confirm
et: Kinnita

en: Cancel
et: Tühista

en: Description
et: Kirjeldus

en: Disabled
et: Keelatud

en: Enabled
et: Lubatud

en: all
et: kõik

en: File
et: Manus

en: Edit
et: Muuda

en: Size
et: Suurus

en: Display settings
et: Kuvamise seaded

en: This action cannot be undone.
et: Seda toimingut pole võimalik tagasi võtta.

en: Image
et: Pilt

en: none
et: puudub

en: Name
et: Nimi

en: edit
et: muuda

en: Import
et: Impordi

en: Preview
et: Eelvaade

en: Save
et: Salvesta

en: Default
et: Vaikimisi

en: Small
et: Väike

en: Large
et: Suur

en: View
et: Kuva

en: Updated
et: Uuendatud

en: Unknown
et: Tundmatu

en: Upload
et: Üleslaadimine

en: All
et: Kõik

en: OK
et: Olgu

en: Media
et: Meedia

en: Directory
et: Kataloog

en: Other
et: Muu

en: Pattern
et: Muster

en: Original
et: Originaal

en: No items selected.
et: Midagi pole valitud.

en: Add file
et: Lisa fail

en: Your settings have been saved.
et: Sätted on salvestatud.

en: options
et: omadused

en: Allowed file extensions
et: Lubatud faililaiendid

en: image
et: pilt

en: Loading...
et: Laadimine...

en: File types
et: Failitüübid

en: Select
et: Vali

en: Thumbnails
et: Pisipildid

en: File display
et: Faili kuva

en: Any
et: Ükskõik milline

en: About
et: Programmist

en: The file %file could not be saved. An unknown error has occurred.
et: Faili %file ei õnnestunud salvestada. Esines tundmatu viga.

en: The specified file %name could not be uploaded.
et: Määratud faili %name ei olnud võimalik üles laadida.

en: Uses
et: Kasutab

en: File preview
et: Faili eelvaade

en: manage fields
et: väljade haldamine

en: Private files
et: Privaatsed failid

en: manage display
et: halda kuva

en: Are you sure you want to delete this item? | Are you sure you want to delete these items?
et[0]: Kas sa oled kindel, et tahad selle kirje kustutada?
et[1]: Kas sa oled kindel, et tahad need kirjed kustutada?

en: <em>Edit @type</em> @title
et: <em>Muuda @type</em> @title

en: Public files
et: Avalikud failid

en: Image style
et: Pildi stiil

en: No media available.
et: Meedia elemente pole saadaval.

en: Administer media
et: Meedia haldamine

en: View media
et: Vaata meediat

en: Edit media
et: Muuda meediat

en: Provides the core Media API
et: Media API baasfunktsionaalsus.

en: Add media
et: Lisa meedia

en: Separate extensions with a space or comma and do not include the leading dot.
et: Eralda faililaiendid tühiku või komaga ning ära sisesta laiendi ees olevat punkti.

en: None (original image)
et: Puudub (algne pilt)

en: View mode
et: Kuvarežiim

en: Weight for @title
et: @title kaal

en: Media file selector
et: Meediafaili valija

en: Large filetype icon
et: Suur faililiigi ikoon

en: Add media from remote services
et: Lisa meedia välisest teenusest

en: Media browser settings
et: Meediabrauseri seadistus

en: Rebuild type information for media
et: Taasta meediatüüpide seaded

en: Select media
et: Vali meedia

en: Remove media
et: Eemalda meediafail
