Media (7.x-1.2) - en to de translation catalogue (7 entries)

en: Title
de: Titel

en: Disabled
de: Abgschaltet

en: Enabled
de: Ygschaltet

en: File
de: Dokumänt

en: Display settings
de: Aazeige-Ystellige

en: Updated
de: Aktualisiert

en: Media
de: Medium
