Media (7.x-1.2) - en to mn translation catalogue (36 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Save configuration
mn: Тохиргоог хадгалах

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Type
mn: Төрөл

en: Author
mn: Зохиогч

en: List
mn: Жагсаалт

en: Confirm
mn: Баталгаажуулах

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Description
mn: Тайлбар

en: Disabled
mn: Идэвхгүй

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: File
mn: Файл

en: Edit
mn: Засварлах

en: Size
mn: Хэмжээ

en: Display settings
mn: Харуулах тохиргоонууд

en: This action cannot be undone.
mn: Энэ үйлдэлийг буцаах боломжгүй

en: Link
mn: Холбоос

en: Image
mn: Зураг

en: none
mn: хоосон

en: Name
mn: Нэр

en: edit
mn: засварлах

en: Import
mn: Импорт хийх

en: Preview
mn: Урьдчилан харах

en: Save
mn: Хадгалах

en: Default
mn: Анхны утга

en: Small
mn: Жижиг

en: Large
mn: Том

en: View
mn: Харах

en: Unknown
mn: Үл мэдэгдэх

en: Upload
mn: Оруулах

en: All
mn: Бүгд

en: Media
mn: Дуу дүрслэл

en: image
mn: зураг

en: Loading...
mn: Ачаалж байна...

en: The file %file could not be saved. An unknown error has occurred.
mn: %file файл хадгалагдаж чадсангүй. Үл мэдэгдэх алдаа гарсан.Сонгосон %name файл байршуулагдаж чадсангүй.
