Media (7.x-1.3) - en to nn translation catalogue (39 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Save configuration
nn: Lagre oppsett

en: Delete
nn: Slett

en: Submit
nn: Legg inn

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Author
nn: Forfattar

en: List
nn: Liste

en: Confirm
nn: Stadfest

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Description
nn: Beskriving

en: Disabled
nn: Ikkje aktivert

en: Enabled
nn: Aktivert

en: File
nn: Fil

en: Edit
nn: Rediger

en: Display settings
nn: Visningsinnstillingar

en: This action cannot be undone.
nn: Denne handlinga kan ikkje gjerast om.

en: Link
nn: Lenke

en: Image
nn: Bilete

en: none
nn: ingen

en: Name
nn: Namn

en: edit
nn: endre

en: Import
nn: Importer

en: Preview
nn: Førehandsvis

en: Save
nn: Lagre

en: Default
nn: Standard

en: View
nn: Sjå på

en: Updated
nn: Oppdatert

en: Upload
nn: Last opp

en: All
nn: Alle

en: Other
nn: Andre

en: Your settings have been saved.
nn: Innstillingane dine har vorte lagra

en: image
nn: bilete

en: The file %file could not be saved. An unknown error has occurred.
nn: Fila %file kunne ikkje lagrast. Ein ukjend feil oppstod.

en: The specified file %name could not be uploaded.
nn: Fila %name kunne ikkje lastast opp.

en: Library
nn: Bibliotek

en: <em>Edit @type</em> @title
nn: <em>Rediger @type</em> @title

en: Upload a new file
nn: Last opp ei ny fil

en: URL or embed code
nn: URL eller kode for innbygging

en: Import files into your media library.
nn: Importer filer til biblioteket
