Media (7.x-1.4) - en to sq translation catalogue (35 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Save configuration
sq: Ruaj konfigurimin

en: Delete
sq: Fshij

en: Submit
sq: Dërgo

en: Operations
sq: Operacionet

en: Type
sq: Lloji

en: Author
sq: Autori

en: List
sq: Lista

en: Confirm
sq: Konfirmo

en: Cancel
sq: Anulo

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Disabled
sq: Çaktivizuar

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Size
sq: Madhësia

en: This action cannot be undone.
sq: Ky veprim nuk mund të anullohet.

en: Link
sq: Lidhje

en: none
sq: asnjë

en: Name
sq: Emri

en: edit
sq: ndrysho

en: Import
sq: Importo

en: Preview
sq: Shikoje

en: Save
sq: Ruaj

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: Small
sq: E vogël

en: Large
sq: E madhe

en: View
sq: Shfaq

en: Unknown
sq: Nuk njihet

en: Upload
sq: Ngarkimi

en: All
sq: Të gjitha

en: Other
sq: Tjetër

en: No items selected.
sq: Nuk është zgjedhur asnjë element.

en: About
sq: Informacione

en: The file %file could not be saved. An unknown error has occurred.
sq: Skedari %file nuk mundi të ruhet, ka ndodhur një gabim i panjohur.

en: Weight for @title
sq: Pesha për @title
