Media (7.x-1.5) - en to af translation catalogue (36 entries)

en: Title
af: Titel

en: Save configuration
af: Stoor konfigurasie

en: Delete
af: Vee uit

en: Submit
af: Stuur

en: Operations
af: Aksies

en: Type
af: Tipe

en: Author
af: Outeur

en: List
af: Lys

en: Confirm
af: Bevestig

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Description
af: Beskrywing

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: all
af: alle

en: File
af: Lêer

en: Edit
af: Wysig

en: Size
af: Grootte

en: This action cannot be undone.
af: Hierdie aksie kan nie ongedaan gemaak word nie.

en: Link
af: Skakel

en: Image
af: Beeld

en: none
af: geen

en: Name
af: Naam

en: edit
af: redigeer

en: Import
af: Voer in

en: Preview
af: Voorskou

en: Save
af: Stoor

en: Default
af: Verstek

en: Small
af: Klein

en: Large
af: Groot

en: View
af: Wys

en: Unknown
af: Onbekend

en: Upload
af: Oplaai

en: All
af: Alle

en: Other
af: Ander

en: No items selected.
af: Geen items geselekteer nie.

en: Library
af: Biblioteek
