Media (7.x-1.5) - en to bo translation catalogue (77 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Save configuration
bo: སྒྲིག་འགོད་ཉར་ཚགས

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Submit
bo: ཡར་སྤྲོད

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Type
bo: རིགས

en: Author
bo: རྩོམ་མཁན

en: List
bo: མིང་ཐོ

en: Confirm
bo: གཏན་ཁེལ

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Disabled
bo: ནུས་མེད་བསྒྱུར་ཡོད

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: all
bo: ཡོད་ཚད

en: File
bo: ཡིག་ཆ

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Size
bo: ཆེ་ཆུང

en: Display settings
bo: འཆར་སྟངས་སྒྲིག་འགོད

en: This action cannot be undone.
bo: བྱ་འགུལ་འདི་སླར་གསོ་བྱེད་མི་ཐུབ།

en: Link
bo: སྦྲེལ་ཐག

en: Image
bo: པར་རིས

en: none
bo: མེད

en: Name
bo: མིང

en: edit
bo: རྩོམ་སྒྲིག

en: Import
bo: ནང་འདྲེན

en: Preview
bo: སྔོན་ལྟ

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Small
bo: ཆུང

en: Large
bo: ཆེན་པོ

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ

en: Updated
bo: གསར་སྒྱུར་བྱས་ཟིན་པ

en: Unknown
bo: རྒྱུས་མེད་པ

en: Upload
bo: ཡར་སྤྲོད

en: All
bo: ཡོངས

en: Media
bo: འཕྲིན་ལམ

en: Other
bo: གཞན

en: Original
bo: གདོད་མ།

en: No items selected.
bo: བདམས་ཟིན་པའི་ནང་ཚན་མེད།

en: Add file
bo: ཡིག་ཆ་ཁ་སྣོན།

en: Your settings have been saved.
bo: ཁྱེད་ཀྱིས་སྒྲིག་འགོད་བྱས་པ་ཉར་ཚགས་བྱས་ཚར།

en: Allowed file extensions
bo: སྤྱད་ཆོག་པའི་ཡིག་ཆའི་མཐུད་སྣེ

en: image
bo: པར་རིས

en: Loading...
bo: འཇུག་བཞིན་ཡོད་པ་་་

en: File types
bo: ཡིག་ཆའི་རིགས།

en: Select
bo: གདམ་གསེས

en: File display
bo: ཡིག་ཆ་མངོན་པ།

en: Any
bo: གང་རུང

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Importing
bo: ནང་འདྲེན་བྱེད་བཞིན་པའི་སྒང་།

en: The file %file could not be saved. An unknown error has occurred.
bo: ཡིག་ཆ་%file་ཉར་ཚགས་བྱས་མ་ཐུབ། རྒྱུ་མཚན་ནི་རྒྱུས་མེད་པའི་ནོར་འཁྲུལ་ཞིག་དང་འཕྲད་བྱུང་།

en: The specified file %name could not be uploaded.
bo: དམིགས་འཛུགས་བྱས་པའི་ཡིག་ཆ་%name་ཡར་འཇུག་བྱས་མ་ཐུབ།

en: Uses
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: File preview
bo: ཡིག་ཆ་སྔོན་ལྟ།

en: manage fields
bo: གནས་ཁོངས་དོ་དམ

en: Private files
bo: སྒེར་སྤྱོད་ཡིག་ཆ

en: manage display
bo: འཆར་སྟངས་དོ་དམ

en: Are you sure you want to delete this item? | Are you sure you want to delete these items?
bo[0]: ཁྱེད་ཀྱིས་རྣམ་གྲངས་འདི་དག་བསུབ་ཐག་ཆོད་ཡིན་ནམ།

en: <em>Edit @type</em> @title
bo: <em>@type</em>@title<em>་རྩོམ་སྒྲིག་བྱེད</em>

en: Public files
bo: སྤྱི་སྤྱོད་ཡིག་ཆ

en: Image style
bo: པར་རིས་ཀྱི་བཟོ་ལྟ

en: Upload a new file
bo: ཡིག་ཆ་གསར་བ་ཡར་སྤྲོད།

en: The file @name was uploaded
bo: @nameཡར་སྤྲོད་བྱས་ཚར།

en: An error occurred and no file was uploaded.
bo: ནོར་འཁྲུལ་ཞིག་བྱུང་སྟེ། ཡར་སྤྲོད་བྱེད་པའི་ཡིག་ཆ་མ་རྙེད།

en: Manage files used on your site.
bo: དྲ་ཚིག་དོ་དམ་བྱེད་པའི་ཡིག་ཆ་བེད་སྤྱོད་བྱེད་པ།

en: Separate extensions with a space or comma and do not include the leading dot.
bo: མཐུད་སྣེ་རེ་རེའི་མཚམས་སུ་སྟོང་མཐེབ་དང་ཚེག་འབྲིང་,སྤྱད་ནས་དབྱེ་མཚམས་བཞག་པ་དང་དེའི་འགོ་ལ་.་ཡོད་མི་ཉན།

en: None (original image)
bo: མེད་པ༼ཐོག་མའི་པར་རིས༽

en: View mode
bo: མཐོང་རིས་ཀྱི་རྣམ་པ

en: Weight for @title
bo: @title་ལ་ལྗིད་ཚད

en: Start upload
bo: ཡར་སྤྲོད་མགོ་རྩོམ།

en: manage file display
bo: དོ་དམ་ཡིག་ཆ་མངོན་པ།

en: No file types available.
bo: སྤྱོད་ཆོག་པའི་ཡིག་ཆའི་རིགས་མེད་པ།

en: Enabled displays
bo: མངོན་པ་སྤྱད་པ།

en: Manage file types
bo: ཡིག་ཆའི་རིགས་དོ་དམ།

en: Manage file display
bo: དོ་དམ་ཡིག་ཆ་མངོན་པ།

en: File view mode
bo: ཡིག་ཆའི་མཐོང་རིས་བཟོ་ལྟ།

en: file from !field_name
bo: !field_name་ནས་ཐོབ་པའི་ཡིག་ཆ
