Media (7.x-1.5) - en to oc translation catalogue (63 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Save configuration
oc: Enregistrar la configuracion

en: Delete
oc: Suprimir

en: Submit
oc: Sometre

en: Operations
oc: Accions

en: Type
oc: Tipe

en: Author
oc: Autor

en: List
oc: Listar

en: Confirm
oc: Confirmar

en: Cancel
oc: Anullar

en: Description
oc: Descripcion

en: Disabled
oc: Desactivat

en: Enabled
oc: Activat

en: all
oc: tot

en: File
oc: Fichièr

en: Edit
oc: Modificar

en: Size
oc: Talha

en: Display settings
oc: Paramètres d'afichatge

en: This action cannot be undone.
oc: Aquesta accion es irreversibla.

en: Link
oc: Ligam

en: Image
oc: Imatge

en: none
oc: pas cap

en: Name
oc: Nom

en: edit
oc: modificar

en: Import
oc: Importar

en: Preview
oc: Apercebut

en: Save
oc: Enregistrar

en: Default
oc: Per defaut

en: Small
oc: Pichon

en: Large
oc: Grand

en: View
oc: Veire

en: Updated
oc: Mes a jorn

en: Unknown
oc: Desconegut

en: Upload
oc: Transferiment de fichièrs

en: All
oc: Tot

en: OK
oc: D'acòrdi

en: Media
oc: Mèdia

en: Other
oc: Autre

en: Pattern
oc: Motiu

en: No items selected.
oc: Cap d'element pas seleccionat.

en: Add file
oc: Apondre un fichièr

en: Your settings have been saved.
oc: Vòstras preferéncias han estat enregistradas.

en: options
oc: opcions

en: Allowed file extensions
oc: Extensions de fichièr permeses

en: image
oc: imatge

en: Loading...
oc: En cors de cargament...

en: Select
oc: Seleccionar

en: Any
oc: Qual que siá

en: About
oc: A prepaus

en: The file %file could not be saved. An unknown error has occurred.
oc: Lo fichièr %file a pas pogut èsser enregistrat. Una error desconeguda s'es produita.

en: The specified file %name could not be uploaded.
oc: Se pòt pas carregat lo fichièr especificat %name.

en: Uses
oc: Usatges

en: manage fields
oc: gerir los camps

en: Private files
oc: Fichièrs privats

en: manage display
oc: gerir l'afichatge

en: <em>Edit @type</em> @title
oc: <em>Modificar @type</em> @title

en: Public files
oc: Fichièrs publics

en: Image style
oc: Estil d'imatge

en: Separate extensions with a space or comma and do not include the leading dot.
oc: Separatz las extensions amb un espaci o una coma e no inclogueu lo punt inicial.

en: None (original image)
oc: Pas cap (imatge original)

en: View mode
oc: Mòde de visualizacion

en: Weight for @title
oc: Pes de @title

en: file from !field_name
oc: fichièr de !field_name
